“Ciao, Kristiina! Ciao, Ott!” teemanädal teatrikohvikus

Ugala teatri 99. hooaeg saab kohe ümber. 31. mail tõmmatakse sellele joon alla traditsioonilise kevadpeoga. See ei ole aga päris tavaline pidu. See on pidu, kus öeldakse “Ciao!” teatri juhile Kristiina Alliksaarele ja loomingulisele juhile Ott Aardamile.

 

Peole eelneva teatrikohviku teemanädala menüü ja muusikavaliku ongi oma lemmikutest kokku pannud Kristiina ja Ott. Mis on kahe juhi läbi aegade lemmikroad, mis meie kokad on valmistanud? Sel nädalal on erinevate soolaste päevapakkumiste hulgas näiteks mulgipuder, kitsejuustusalat, pasta carbonara, koorene lõhesupp, kotletid kartulipüree ja külma kastmega, karrine risotto. Ja maiasmokkade rõõmuks pakutakse kohupiima-purukooki, kamavahtu toormoosi ja marjadega ning ühtteist jätame üllatuseks nii kõigile külastajatele kui ka Kristiinale ja Otile.

 

Kohtumiseni teemanädalal ja loomulikult ootame kõiki ka reede õhtul Ugala teatri kevadpeole, kus pärjatakse Ugala 99. hooaja teatripubliku lemmikud (oma hääle saad anda siin) ja ütleme üheskoos “Ciao!” Otile ja Kristiinale.

 

Teatrikohvik ootab lõunatajaid esmaspäevast laupäevini kl 12.00–16.00. Jälgi päevapakkumisi teatrikohviku Facebooki lehel või külasta lehte Päevapakkumised.ee .