Klaudia Tiitsmaa

Haridus

2013. aastal lõpetas TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia 9. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 2013

Tunnustused

2023

Ugala kolleegipreemia - parim naisnäitleja, õde "Head lapsed"

2023

Ugala teatri publikupreemia "Kuldõun"

2018

Ugala teatri publikupreemia "Kuldõun"

2017

Ugala kolleegipreemia - parim naisnäitleja

2017

Ugala teatri publikupreemia "Kuldõun"

2016

Ugala kolleegipreemia - parim naisnäitleja

2016

Ugala teatri publikupreemia "Kuldõun"

2015

Ugala kolleegipreemia - parim naisnäitleja, Amalia "Amalia"

2015

Ugala teatri publikupreemia "Kuldõun"

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui) - esietendus!

L

02. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

E

04. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Meie klass

T

05. märts
19:00
Kumu Auditoorium, Tallinn

Välja müüdud

Head lapsed

N

07. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

L

09. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Arst

K

13. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

K

20. märts
19:00
Rakvere Teatrimaja - Suur maja

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

N

21. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Meie klass

R

22. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

E

01. aprill
19:00
Vene Teater, Tallinn

Arst

R

05. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Head lapsed

L

06. aprill
14:00
Ugala Teater - väike saal

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

T

09. aprill
19:00
Endla Teater - Suur saal

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

R

12. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

L

13. aprill
17:00
Ugala Teater - suur saal

Meie klass

L

20. aprill
14:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Arst

R

03. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Head lapsed

T

07. mai
19:00
Eesti Rahva Muuseum, Tartu

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

R

10. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Head lapsed

L

11. mai
17:00
Ugala Teater - väike saal

Meie klass

E

13. mai
19:00
Kumu Auditoorium, Tallinn

Meie klass

T

14. mai
19:00
Kumu Auditoorium, Tallinn

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

N

23. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Arst

E

27. mai
19:00
Eesti Draamateater - suur saal

Arst

T

28. mai
19:00
Eesti Draamateater - suur saal

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

E

26. august
19:00
Endla Teater - Suur saal

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

E

02. september
19:00
Vene Teater, Tallinn

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

K

04. september
19:00
Haapsalu Kultuurikeskus

Head lapsed

R

06. september
19:00
Ugala Teater - väike saal

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

L

07. september
17:00
Ugala Teater - suur saal

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

T

10. september
19:00
Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

E

16. september
19:00
Teater Vanemuine, Tartu - Väike maja, Vanemuise 45a

Meie klass

R

20. september
19:00
Ugala Teater - väike saal

Meie klass

E

23. september
19:00
Kumu Auditoorium, Tallinn

Meie klass

T

24. september
19:00
Kumu Auditoorium, Tallinn

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

L

28. september
17:00
Ugala Teater - suur saal

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Tadeusz Słobodzianek "Meie klass"

Dora / Esietendus: 2023

Robert Icke "Arst"

tervishoiuminister Flint / Esietendus: 2022

Anton Tšehhov "Kirsiaed"

Varja / Esietendus: 2022

Alexandre Dumas "Kolm musketäri"

mileedi Winter / Esietendus: 2022

Florian Zeller "Ema"

tüdruk Élodie / Esietendus: 2021

Aaron Posner "Krdi loll lind"

Niina / Esietendus: 2017

Pedro Calderón de la Barca "Nähtamatu daam"

Donja Beatriz / Esietendus: 2017

L.Frank Baum "Võlur Oz"

Hernehirmutis / Esietendus: 2016

Oskar Luts "Soo"

Hilda ja Sombu peretütar / Esietendus: 2016

David Mamet "Oleanna"

Üliõpilane / Esietendus: 2015

Mark Doherty "Vereliin"

Sal / Esietendus: 2015

Martin Algus “Kaheksajalg”

Nora / Esietendus: 2015

Kati Kaartinen "Amalia"

Amalia / Esietendus: 2015

Rainer Werner Fassbinder “Hirm sööb hinge seest”

Erinevad rollid / Esietendus: 2014

Piret Raud "Printsess Luluu ja härra Kere"

Printsess Luluu / Esietendus: 2014

Carlo Goldoni “Kahe isanda teener”

Smeraldina / Esietendus: 2014

Anton Hansen Tammsaare “Vanad ja noored”

Riita / Esietendus: 2013

Mehis Pihla/Adeele Sepp/trupp “Y-generatsioon”

Osatäitja / Esietendus: 2013

Tõnu Õnnepalu “Sajand”

Katja / Esietendus: 2013

“Unista!tud”

Osatäitja / Esietendus: 2013

Fjodor Dostojevski “Idioot”

Aglaja / Esietendus: 2012

George Stiles “Inetu!”

Metshani Hallsulg ja Luik / Esietendus: 2011

Viktor Pelevin “Kollane nool”

Osatäitja / Esietendus: 2011

Urmas Vadi “Minu isa 20 aastat hiljem”

Klaudia / Esietendus: 2011

Astrid Lindgren “Karlsson katuselt”

Bettan / Esietendus: 2010

Rollid mujal

Wimberg / Maasik "Maakas", Temufi

Esietendus: 2021

Urmas Vadi “Kus sa oled, Juhan Liiv?”, Liivi muuseum (2014)

Erinevad rollid / Esietendus: 2014

Urmas Vadi "Hullumaja suvepäevad Vaino Vahingu ainetel", Rakvere Teater

Eda / Esietendus: 2012

Roland Schimmelpfennig "Naine minevikust", Eesti Draamateater

Tiina / Esietendus: 2012

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Mänginud filmides: "Päevad, mis ajasid segadusse" (Kinosaurus film 2016)

Mänginud teleseriaalides: "Üheotsapilet"

Menüü