Ugala teatris avatakse keskkonnateemaline rändnäitus „Lähme nulli!”

10. jaanuaril kell 15 avatakse Ugala teatris keskkonnateemaline rändnäitus „Lähme nulli!”. Näituse avapäeval luuakse koostöös külastajate ning Eesti Kunstiakadeemia ringdisaini magistrantidega sotsiaalne skulptuur „Aeglane piste”. Avapäeval kell 16.15 on näitust võimalik vaadata koos giidiga.

 

Näitus „Lähme nulli!” juhib tähelepanu prügistamisprobleemile ning prügi olemusele. Ühtlasi soovib näitus pakkuda tavatarbijatele keskkonnahoidlikke lahendusi ja võimalusi. Suurem osa näitusest on vaadeldav Ugala teatris ning selle ümbruses. Kalmistuprügi installatsioon asub Tallinna tänaval raamatukogu vastas. Ugala teatris saab rändnäitust vaadata tööpäeviti kell 12-16, gruppidel tuleks külastus Ugala teatriga eelnevalt kokku leppida. Lisatasu eest on gruppidel on võimalik broneerida ka giidiga ekskursioone ja nullkulu õpitube. Täpsem info www.lahmenulli.ee.

 

Rändnäitus „Lähme nulli!” jõuab Viljandisse Tallinnast, Salme Kultuurikeskusest. Viljandis jääb näitus avatuks märtsi keskpaigani ning rändab seejärel järgmistesse Eesti paikadesse.